zestawy infuzyjne, wkłucia do osobistych pomp insulinowych, akcesoria do pomp insulinowych, glukometry, nakłuwacze, bezpłatna dostawa, sprzedaż wysyłkowa, Accu Chek, Medtronic, Willcare, Roche


Idź do treści

Akcesoria do pomp insulinowych ACCU-CHEK

Rodzina Accu-Chek powiększyła się ostatnio o produkt Accu-Chek LinkAssist. Firma Roche Diagnostics wprowadziła ten produkt z myślą zarówno o początkujących użytkownikach pompy insulinowej, jak i o tych z Państwa, którzy korzystają z pompy już od jakiegoś czasu, ale którym w dalszym ciągu zmiana zestawu infuzyjnego sprawia trudność.

Urządzenie przypomina kształtem i rozmiarem zwykłą pieczątkę i pomaga szybko i pewnie umieścić zestaw infuzyjny Accu-Chek FlexLink w odpowiednim miejscu.

Akcesoria do pompy insulinowej Accu-Chek Spirit

Pakiet serwisowy zapewnia jednorazowe akcesoria wystarczające na 3 miesiące eksploatacji.
Jeden pakiet serwisowy zawiera:
* 2 adaptery Accu-Chek Spirit
* 4 baterie alkaliczne AA
* 1 pokrywę baterii Accu-Chek
* 1 klucz do baterii


Adaptery należy wymieniać przy co dziesiątej wymianie pojemnika na insulinę (co ok. 3 miesiące). Pozwoli to zachować urządzenie w dobrym stanie i zabezpieczy przed wilgocią i kurzem.

Pokrywy baterii należy wymieniać przy co czwartej wymianie baterii (co ok. 3-4 miesiące) aby zapewnić wodoszczelność pompy.

Akcesoria do pompy insulinowej Accu-Chek D-TRONplus

Bateria PowerPack skutecznie zasila pompę Accu-Chek D-TRONplus. Jednocześnie zapewnia wyrównywanie ciśnienia i zabezpiecza pompę insulinową przed wodą. Musi być wymieniana co 6-8 tygodni. Długość działania baterii PowerPack zależy od takich czynników jak: dobowe zapotrzebowanie na insulinę i częstotliwość wykonywanych operacji.


Etui do pomp

Adapter do pompy Accu-Chek D-TRONplus jest produktem jałowym; musi być wymieniany wraz z każdym pojemnikiem z insuliną. Zintegrowana membrana zapobiega cofaniu się insuliny przy różnicach ciśnienia lub wysokości między pompą a miejscem wkłucia drenu (efekt syfonowania). Złącze Luer umożliwia stosowanie wszystkich zestawów infuzyjnych Accu-Chek.

Etui plastikowe z klipsem
Proste i elastyczne. Za pomoca obrotowego klipsa umieszczonego z tyłu można przypiąć pompę Accu-Chek Spirit w różnych położeniach.

Etui skórzane
Eleganckie etui wykonane z wysokiej jakości skóry, z klipsem z tyłu. Można je nosić np.na pasku od spodni. Pompę można obsługiwać bez wyjmowania z etui.

Etui ze sznurkiem
Wielofunkcyjne etui wykonane z miękkiej irchy, w dwóch różnych kolorach. Posiada uchwyty z tyłu i tasiemkę. Może służyć do zawieszenia pompy insulinowej na szyi, na pasku od spodni lub na pasku pod ubraniem.

Etui neoprenowe
Wykonane z wytrzymałego, łatwo schnącego materiału. Z tyłu ma szlufkę; można je przymocować np. do paska.

Etui na udo
Etui przypinane na udzie jest dobrym rozwiązaniem gdy pompa ma być noszona pod ubraniem.

Etui do bielizny
To etui jest szczególnie użyteczne gdy nosi się odzież dopasowaną do ciała. W zależności od modelu, etui ma z boku lub z przodu klamerkę służacą do przypinania do biustonosza lub innych części bielizny.

Pasek na rękę/pas
Jest to elastyczny pasek z zapięciami służącymi do umocowania etui na pasie (długi) lub na ręku (krótki). Rzep ułatwia regulowanie długości paska. Przepuszcza powietrze i jest wygodny do noszenia pod ubraniem.


Etui z nylonu
Posiada z tyłu klips, dzięki któremu można je nosić na przykład na pasku od spodni, ma również elastyczne kółko do mocowania pompy np. na szlufce.

Pasek sportowy
Elastyczny pasek sportowy z zamknięciem zatrzaskowym, które nadąży za każdym Twoim ruchem. Zaprojektowany specjalnie do noszenia z pokrowcem z Neoprenu.


© Copyright GOMED.pl | handlowy@gomed.pl

Powrót do treści | Wróć do menu głównego