zestawy infuzyjne, wkłucia do osobistych pomp insulinowych, akcesoria do pomp insulinowych, glukometry, nakłuwacze, bezpłatna dostawa, sprzedaż wysyłkowa, Accu Chek, Medtronic, Willcare, Roche


Idź do treści

Wklucia firmy ACCU-CHEK

Zestawy infuzyjne do pomp insulinowych Accu-Chek łączą pompę insulinową z ciałem. Każdy użytkownik pompy insulinowej ma różne wymagania dotyczące zestawu infuzyjnego w zależności od aktywności lub nawyków. Posiadamy szeroką linię produktów dostosowanych do każdego pacjenta.
Zestawy infuzyjne Accu-Chek są zakończone specjalną złączką Luer, dzięki czemu można je stosować z większością modeli pomp dostępnych na rynku.

Accu-Chek FlexLink można rozłączać w miejscu wkłucia, ze słyszalnym ”klik”, co czyni podłączanie i rozłączanie prostą czynnością, możliwą do wykonania jedną ręką, niezależnie od tego, gdzie umieszczony jest zestaw infuzyjny. Teraz Accu-Chek LinkAssist pomoże szybko i pewnie umieścić zestaw infuzyjny Accu-Chek FlexLink w odpowiednim miejscu.
Accu-Chek FlexLink posiada również dwuwarstwowy dren niezawierający PVC, z wewnętrzną warstwą wykonaną z polietylenu i zewnętrzną warstwą z poliuretanu, oraz miękkie wkłucie pokryte silikonem.
Ze względu na uniwersalną złączkę Luer, Accu-Chek FlexLink pasuje do wszystkich marek i modeli pomp insulinowych ze standardowym złączem Luer.

Rozłączany Accu-Chek Rapid-D Link daje mnóstwo swobody.
* Rozłączany dren
* Bardzo cienka, prosta, stalowa igła o średnicy 0.36, dostępna w trzech długościach
* Cztery długości drenu do wyboru
* Super płaski dzięki odczepianemu uchwytowi dysku
* Samoprzylepny, hipoalergiczny
* Uniwersalne złącze Luer
* Wykonany w całości bez PVC


Accu-Chek TenderLink: rozłączany dren i teflonowa kaniula.
* Miękka, teflonowa kaniula o średnicy 0,50 mm
* Cztery długości drenu do wyboru
* Dwie długości kaniuli
* Uniwersalne złącze Luer
* Samoprzylepny dysk
* Dren rozłączany w miejscu wkłucia
* Indywidualny wybór kąta wkłucia


© Copyright GOMED.pl | handlowy@gomed.pl

Powrót do treści | Wróć do menu głównego